اجاره بیلبورد در مشهد

تبلیغات محیطی معمولا اولین پیامی است که مشتری بالقوه از محصول دریافت می‌کند. این تبلیغات در مکان هایی تعبیه می‌شوند که خواه ناخواه در تیررس بیننده باشند. به همین دلیل نسبت به سایر انواع تبلیغات برتری دارند.

در دنیای گسترده تبلیغات، اجاره بیلبورد از آن دسته استراتژی های بسیار قدیمی و سنتی است که میتوان از آن به عنوان اثربخش‌ترین نوع تبلیغات محیطی نام برد. بسیاری از برند های مطرح دنیا به دلیل آگاهی از اهمیت این موضوع،  بودجه ی قابل توجهی را به اجاره بیلبورد در شهرها اختصاص میدهند.

مزایای کرایه بیلبورد تبلیغاتی

حضور بیلبوردهای تبلیغاتی در بزرگراه ها، مسیرهای شریانی و خیابان های اصلی و پرتردد این امکان را به برند ها می‌دهد تا با اجرای کمپین‌های تبلیغاتی به اهداف ارتباطی و بازاریابی خود از جمله ایجاد و افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش و سهم بازار، یادآوری برند و … دست یابند.

به بیانی دیگر تبلیغات بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی از حساسیت بالایی برخوردارند. چرا که به دلیل قرار گرفتن در بزرگراه ها و مسیرهای پر تردد شهری، فرصت دیدی در حد چند ثانیه دارند. به همین دلیل، طرح و پیام تبلیغات بر روی این سازه باید واضح، ساده و با حداقل جزئیات به همراه تصاویر و رنگ‌های جذاب باشد.

طبق جدیدترین آمارها، شما با اجاره بیلبورد تبلیغاتی مخصوص به خود در مناطق مطرح شهر، میتوانید توجه ۷۱‌درصد از مردمی که از محدوده ی بیلبورد تبلیغاتی شما تردد میکنند جلب کنید. در این صورت مردم ناخود آگاه دقایقی به تفکر راجع به محصول یا خدمات شما اختصاص میدهند. همچنین طبق بررسی ها ۵۸‌درصد از مردم اقرار کرده اند که از رویداد یا محصولات مورد علاقه ی خود در هنگام تردد در شهر و دیدن بیلبوردها اطلاع پیدا کرده اند.

این آمارها نشان از تاثیر بیلبورد در افزایش آگاهی از برند و جذب مخاطبان بالقوه کسب و کار شما دارد. بنابراین اگر این ابزار تبلیغاتی، تا‌کنون در استراتژی های تبلیغاتی شما جایی نداشته است، وقت آن است که با کرایه بیلبورد چراغ کسب و کارتان را در شهر روشن کنید.

سایت آکادمی با کرایه بیلبورد تبلیغاتی، کمک شایانی به تبلیغات و کسب و کار شما خواهد کرد.

با یک کلیک کسب و کار خود را گسترش دهید

ارتباط با ما