پرش به محتوای اصلی

طراحی سایت با وردپرس

در این مقاله میخواهیم طراحی سایت وردپرسی را باهم بررسی کنیم. تمام مراحلی که برای طراحی سایت نیاز است.

در انتهای این مطلب از مراحل طراحی سایت با وردپرس کاملا آگاه هستید و می‌دانید ساخت سایت با وردپرس را چگونه انجام دهید. پس با سایت آکادمی همراه باشید.

 

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که امکان راه اندازی و طراحی سایت بدون کدنویسی را به شما می دهد. انواع سایت خبری، شرکتی، فروشگاهی و آموزش بدون کدنویسی با وردپرس راه اندازی می شوند.

WordPress یک نرم افزار تحت وب است. با نصب وردپرس بر روی یک سرور می توانیم به سادگی و در 5 دقیقه یک سایت راه اندازی کنیم. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا محسوب می شود. با وردپرس به سادگی می توانیم یک سایت راه اندازی کنیم. سپس با پنل مدیریتی ساده آن به مدیریت محتوای سایت بپردازیم. تولید محتوا کنیم. مطلب منتشر نماییم. حتی با تبدیل وردپرس به فروشگاه به فروش آنلاین محصولات خود بپردازیم. (گاهی نیز بجای عبارت WordPress از مخفف WP استفاده می شود.)

وردپرس چگونه کار می کند؟

هر سایت دو بخش دارد.

  1. بخش ظاهری سایت برای کابران نمایش داده می شود
  2. بخش مدیریت سایت برای میران سایت نمایش داده می شود

وردپرس امکان راه اندازی سایت بدون کدنویسی را فراهم می کند تا خیلی سریع بخش ظاهری و بخش مدیریت سایت را بسازید.

 

چگونه با وردپرس سایت بسازیم؟

وردپرس یک نرم افزار سایت ساز رایگان است. پس در جواب این سوال که چگونه با وردپرس سایت بسازیم باید بگوییم که کار به سادگی کار با یک نرم افزار است.

با وردپرس یک سایت را بدون کدنویسی راه اندازی می کنید و با پنل مدیریت سایت می توانید سایت را مدیریت کنید.

سفارشی سازی ظاهر و امکانات سایت نیز بدون کدنویسی انجام می شود.

 

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس به سادگی نصب وردپرس بر روی یک هاست شروع می شود. سپس به کمک قالب وردپرس و افزونه های حرفه ای امکان طراحی سایت بدون کدنویسی یا وردپرس وجود دارد.

شما می توانید یک قالب وردپرس نصب کنید تا امکانات مورد نیاز را برای شروع کار داشته باشد. سپس با نصب یک افزونه صفحه ساز و بدون کدنویسی طراحی سایت را انجام دهید.

طراحی سایت وردپرسی

جمع بندی

در این مقاله ما سعی کردیم کلیت کار و نحوه ساخت سایت با وردپرس را توضیح دهیم. امیدواریم که برایتان مفید بوده باشد. از اینکه تا اینجا با سایت آکادمی همراه بودید متشکریم.

ترک یک پاسخ

منو نزدیک

راه های ارتباطی

آدرس: مشهد، بلوار قرنی، چهارراه مجد، مجتمع ضامن آهو، طبقه 7+، واحد 702
شماره تماس: 9150060027 - 09931726431