سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت به معنی تمام کارهایی به منظور بهتر دیده شدن یک سایت به کاربرانی است که توسط موتورهای جستجو فرایند سرچ مطلب مورد نظر خود را انجام میدهند.

اهداف سئو

  • افزایش بازدید و ترافیک وب سایت
  • برندسازی اینترنتی و گسترش نام برند
  • افزایش فروش محصولات و خدمات (افزایش درآمد)
  • افزایش و بهبود رتبه سایت

سئو کلی سایت شامل مواردی خواهد شد که باعث قرار گرفتن سایت در لیست نتایج جستجو خواهد شد. مهم ترین این موارد شامل بررسی و تصحیح محتوای سایت، برای بهتر دیده شدن محتوا به موتورهای جستجو است.

یکی از موارد بسیار مهم در رتبه بندی نتایج، زمانی رخ میدهد که کاربر وارد شده به سایت، از سایت دلسرد شده و سریعا خارج شود. همیشه این مشکل به دلیل بهینه نبودن سایت از نظر سرعت، کدنویسی و یا ظاهر میباشد. بهینه سازی سایت باعث بهبود این موارد با توجه به نوع کاربر ویزیت کننده از سایت شما خواهد شد.

بهینه سازی سایت، یک فرآیند زمانبر و مستمر است. فرآیند بهینه سازی سایت با تحلیل و بررسی کلمات کلیدی و آنالیز رقبا آغاز می شود. در این فرآیند با استفاده از تکنیک های برنامه نویسی، محتوای سئو محور، ایجاد بک لینک در سایت های معتبر و… ترافیک و بازدید سایت افزایش خواهد یافت.

تمام سایت های طراحی شده توسط سایت آکادمی به صورت اختصاصی سئو شده برای گوگل طراحی می شوند. و نکات بسیار مهم طراحی سایت که در بهینه سازی سایت تاثیر گذار هستند در آنها رعایت می شود.

با یک کلیک کسب و کار خود را گسترش دهید

ارتباط با ما