پرش به محتوای اصلی

بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت و یکی از میلیاردرهای مشهور جهان است. او با اشاره به دلایلی معتقد است که سال جاری میلادی غیرعادی‌ترین و سخت‌ترین سال زندگی وی بوده است.

گیتس در وبلاگ خود تحت عنوان GatesNotes نوشت که عواملی مانند جدایی از «ملیندا فرنچ گیتس» بعد از گذشت ۲۷ سال، تنهایی و قرنطینه به دلیل بیماری کرونا و تبدیل شدن به پدری که فرزندانش بزرگ شده‌اند او را تحت تاثیر قرار داده است.

 

جدایی از ملیندا تاثیر زیادی روی بیل گیتس داشته است

 

گیتس در ادامه در وبلاگ خود می‌نویسد:

اگرچه عقیده دارم کارهایی که روی آن‌ها وقت گذاشته‌ام، جالب‌ترین بخش سال من بوده، اما می‌دانم که بسیاری از مردم درباره موضوع جدی دیگری کنجکاو هستند: طلاق من. ملیندا و من به اداره بنیاد خود با هم ادامه خواهیم داد و ریتم کاری جدید خوبی پیدا کرده‌ایم. اما نمی‌توانم انکار کنم که سال ناراحت کننده بزرگی برای من بوده است.

بیل گیتس و ملیندا فرنچ در ماه می اعلام کردند که پس از ۲۷ سال زندگی مشترک قصد جدایی از یکدیگر را دارند. سرانجام این امر در ماه آگوست قطعی شد. پس از اعلام این خبر، وال استریت ژورنال گزارش داد که گیتس در حالی که متاهل بوده، با یکی از کارمندان مایکروسافت رابطه نامشروعی داشته است. همین امر باعث شد او از هیئت مدیره شرکت کناره‌گیری کند.

دختر گیتس، جنیفر، که یک دانشجوی پزشکی است در ماه اکتبر ازدواج کرد. “فیبی” و “روری” دو فرزند دیگر او هم اکنون در کالج هستند و همین امر باعث ایجاد سندرم آشیانه خالی گیتس شده است. گیتس در این رابطه نوشت:

حتی اگر این روزها تمرکز زیادی برای خواندن کتاب یا انجام کارها داشته باشم، اما دلم برای حضور آن‌ها در خانه تنگ شده است.

گیتس همچنین اعلام کرد که همه‌گیری کرونا باعث شده او نیز مانند بسیاری از مردم، زمان طولانی را بدون تعامل اجتماعی بگذراند.

گیتس در نهایت عنوان می‌کند که امیدوار بوده تا سال ۲۰۲۱ بهتر از چیزی که تصور میکرده باشد. اما گونه دلتا ویروس کرونا، یا تعداد افراد واکسینه شده، یا خودداری مردم برای استفاده از ماسک را پیش‌بینی نمیکرده است. با این وجود حتی با کشف گونه اومیکرون، او به سال ۲۰۲۲ و ادامه آن امیدوار است.

ترک یک پاسخ

منو نزدیک

راه های ارتباطی

آدرس: مشهد، بلوار قرنی، چهارراه مجد، مجتمع ضامن آهو، طبقه 7+، واحد 702
شماره تماس: 9150060027 - 09931726431