پرش به محتوای اصلی

در ابتدا باید بدانیم که تلویزیون شهری نام های دیگری نیز دارد. برای اجاره از عبارت هایی چون اجاره ویدئو وال، نمایشگر فضای خارج، تلویزیون فضای داخل، نمایشگر LED، استند LED و تلویزیون رنتال نیز استفاده می شود. تمامی این موارد یک معنی و مفهوم  دارند و براساس نوع استفاده این القاب به آن ها داده شده است.

در ادامه با مزایا و کاربردهای تلویزیون های شهری و اجاره تلویزیون آشنا خواهید شد. پس با سایت آکادمی همراه باشید.

چرا باید تلویزیون شهری اجاره کنیم ؟

ما در دورانی قرار دادیم که در هر حوزه ای محتوای بصری بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب می گذارد. محتوای بصری به صورت عکس و ویدیو، نیازمند بستری برای نمایش می باشد. در گذشته، این بستر بصورت چاپ بنر برای نمایش عکس ها و استفاده از ویدیو پرژکتور برای نمایش ویدیوها بود.

این بستر کمبودهایی داشت که مانع از تاثیرگذاری حداکثری میشد. به ویژه ویدیو پرژکتورها که به دلیل شدت نور پایین، محدود بودن اندازه صفحه نمایش و تار بودن تصویر، محدودیت های فراوانی برای نمایش فیلم ها دارند که استفاده از آنها را بسیار سخت می کند.

این محدودیت ها باعث می شود که نتوانید در محیط های روشن از آن ها استفاده کنید و حتما باید نور محیط خیلی کم باشد. همچنین محدودیت تصویر ویدیو پرژکتور به شما اجازه داشتن صفحه نمایش در اندازه دلخواه را نمی دهد. این باعث می شود در بسیاری از محیط ها دچار چالش های فراوانی شوید.

با اجاره نمایشگر LED می توانید محتوای بصری با هر فرمتی را به راحتی به نمایش بگذارید. دیگر نگران آن نباشید که عده ای نتوانند صفحه نمایش را ببینند. همچنین مجبور نیستید به دلیل شدت نور پایین، مراسم خود را در فضایی برگزار کنید که نور محیطی کمی داشته باشد. در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی، نمایشگرهای شهری با رزولوشن های FULL-HD ، 4K و 2K به راحتی در دسترس و توانسته اند جایگاه خود را پیدا کنند.

در واقع از زمانی که در برنامه های زنده و صدا سیما مورد استفاده قرار گرفتند، بازار بسیار بزگتری پیدا کرده و اعتماد عمومی را به خود جلب کردند. به طوری که امروزه اجاره ویدئو وال بخش ثابتی از اجرای مراسم های سازمانی، ملی، مذهبی و کنسرت ها شده است.

 

مزایای اجاره تلویزیون شهری

  • شدت نور بالا حتی در فضای باز
  • سهولت در اجرا و نصب
  • ابعاد نا محدود نمایشگر
  • پخش محتوا با کیفیت بالا
  • تصویر کاملا واضح بر خلاف ویدیو پرژکتور

 

 مزایای برگزاری مراسم با استفاده از تلویزیون شهری

  • تعامل و مشارکت بهتر شرکت کنندگان
  • امکانات تبلیغات برند خود در حین مراسم
  • ایجاد درآمد از تبلیغ اسپانسرهای رویداد
  •  توجه بیشتر شرکت کنندگان به مطالب ارائه شده
  • پوشش تصویری کامل مراسم، حتی با یک نمایشگر

 

برای چه مراسماتی باید تلویزیون شهری اجاره کنیم؟

در هر مراسمی که نیاز به پخش فیلم، عکس یا هر فایل بصری باشد، تلویزیون شهری اجاره ای بهترین گزینه است.

در حال حاضر اجاره نمایشگر شهری برای مراسمات مختلف بهترین گزینه است. از جمله سمینار، وبینار، افتتاحیه، ویدیو ،عروسی، کنسرت، مسابقات ورزشی، برنامه های تلویزیونی، مراسمات ملی و مذهبی، ارگانی، اداری و … .

تلویزیون شهری اجاره کنیم یا ویدیو پرژکتور؟

برای انتخاب بین اجاره تلویزیون شهری و ویدئو پروژکتور جهت پخش محتوای ویدیویی، باید ابتدا برخی عوامل را بررسی نمایید. اگر مراسم قرار است در یک اتاق کوچک با تعداد شرکت کنندگان کمی برگزار گردد، می توانید ویدئو پروژکتور اجاره کنید. یا حتی از نمایشگرهای LED خانگی استفاده کنید. اما باید به این موضوع دقت نمایید که محیط نصب ویدئو پروژکتور نباید نور زیادی داشته باشد. پس تا حد ممکن باید نور محیط را کم کنید تا تصویر ویدئو پروژکتور به خوبی دیده شود.

مورد دیگر، توجه به ابعاد نمایش تصویر است. ویدئو پروژکتورها ابعاد کوچک و محدودی دارند. اگر قصد دارید در ابعاد بالا به نمایش فیلم یا اسلاید بپردازید، نمی توانید از ویدئو پروژکتورها استفاده کنید. تلویزیون های شهری با توجه به استفاده از منبع نوری LED در صفحه نمایش، شدت نور بسیار بالایی حتی در فضاهای باز با نور محیطی زیاد دارند. علاوه بر این بدون هیچ محدودیتی در ابعاد تصویر، در هر متراژی قابل اجرا می باشند.

ترک یک پاسخ

منو نزدیک

راه های ارتباطی

آدرس: مشهد، بلوار قرنی، چهارراه مجد، مجتمع ضامن آهو، طبقه 7+، واحد 702
شماره تماس: 9150060027 - 09931726431